BLACK AND TAN COONHOUND & LABRADORSKÝ RETRÍVR

VRH H BLACK AND TAN COONHOUND

VŠECHNA ŠTĚŇÁTKA MAJÍ SVŮJ NOVÝ DOMOV!

27.4.2020 NAŠE ŠTĚŇÁTKA COONHOUNDŮ MAJÍ JIŽ 8 TÝDNŮ.

Jsou to velmi vyrovnaná a hravá štěnda. Brzy se rozjedou do svých domovů!

Stále máme volného jednoho pejska. Chceme pro něj rodinu, kde bude pouze jako mazlíček. Je to krásný silný kluk, bez vad. Ovšem je to takový měkký moula :-D a proto je vhodný opravdu pouze jako mazlík.


10.4.2020 NAŠE MIMINKA JSOU JIŽ 6 TÝDNŮ STARÁ!

Dostali čip, první očkování a každý má svůj EU pass :-) což je u nás vždy samozřejmostí!! Poslední pejsek čeká na svou milující rodinu.


30.3.2020 VRH H

Štěňátkům jsou 4 týdny. Již papají granulky s kozím mlékem a krásné prospívají. Volný jeden pejsek!!

14.3.2020 NAŠE KRÁSNÁ HARVI SE STALA MAMINKOU!

Máme volné dva kluky. V případě zájmu nás kontaktujte! Všem se daří skvěle!! Jsou to velmi silná a nádherná štěňata o která se Harvi stará úžasně. Máme z tohoto vrhu velikou radost... :-)

3.1.2020 MÁME NAKRYTO!

Měli jsme v plánu jet s naší krásnou Harvi na krytí do Anglie, ale bohužel její hárání bylo velmi netypické a tak jsme se rozhodli nic neriskovat a krýt doma. Protože Hammond se na Harvi svým rodokmenem velmi hodí a liniově jde o velmi nadějné spojení, tak jsem za to nakonec velmi ráda :-)
Oba rodiče mají negativní vyšetření na DKK i DLK. Oba mají skvělé povahy. Krásné hlavy a pevná víčka což věřím, že předají dál a my se budeme těšit v únoru na vrh mini ušounů!! V případě zájmu mě kontaktujte...

free counter

Tvorba www stránek pro chovatele, letáčky vrhů, focení psů cernohubova.com